Stery Blink IS42/IS52, czarne anodowane, złote łożyska
Przejdź do sekcji Opinie
szt.
Dostępność:
Dostępny
Czas wysyłki: 1-4 dni
Zapytaj o produkt
Udostępnij
Weź w leasing
Opis
Lekkie i trwałe stery zintegrowane typu taper o ultra niskim profilu. Górna miska integrated 1,1/8”, dolna integrated 1,5”. Uszczelnione łożyska maszynowe. W komplecie dodatkowa bieżnia redukcyjna.
SPECYFIKACJA
Typ: IS42/IS52
Rodzaj sterówki widelca:  tapered 1.5"/ standard 1-1/8"
Rozmiar łożysk: 41.8x30.5x8mm/ 52x40x8mm
Śred. wewn. góry/dołu główki: 42mm/ 52.1mm
Średnica mocowania mostka: 28.6
Średnica bieżni: 39.79/30.015mm
Wysokość sterów: 5.4mm/ 0mm