Technologia Hybrydowa w produkcji rowerów

innowacja


Technologia hybrydowa wkroczyła praktycznie w każdy rodzaj roweru. Silniki z coraz większą mocą w połączeniu z bardzo wydajnymi bateriami i kompaktowym sterowaniem z kierownicy sprawiają, że jazda na rowerze może być przyjemniejsza niż kiedykolwiek.

Rower hybrydowy

Lubisz podjeżdżać? A może „połykać” dziesiątki kilometrów z dużą prędkością nawet pod wiatr? Technologia hybrydowa oferuje Ci to już dziś. Wybierz przeznaczenie roweru, a bez problemu dopasujemy rodzaj do Twoich potrzeb. Jeździsz na trekkingu, hardtailu? A może chcesz poczuć zachwyt podczas podjazdu? Nie radość. Zachwyt przy kolejnych setkach metrów pokonanych przewyższeń. Zapoznaj się z ofertą. Wybierz przeznaczenie i moc jaką chcesz dysponować, a pomożemy dokonać Ci najlepszego wyboru.

 


Moc


Już dziś możesz zelektryzować swój ulubiony rower i cieszyć się szybką i ekologiczną jazdą.

W ofercie mamy również zestawy do konwersji zwykłego roweru w superszybką i wydajną hybrydę. Konwersja jest ciekawą alternatywą dla osób, które chciałyby zacząć korzystać z roweru ze wspomaganiem elektrycznym i posiadają własny rower. Na miejscu dopasujemy odpowiedni silnik i akumulator, a cały montaż przeprowadzi nasz serwis.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl