cd11427650df67efaf6294aa9bdffb4d
  • promocja

Rower męski Giant FastRoad SL 2 Czarny/Zielony 2019

Cena: 3 499,00 zł 3 999,00 zł 3499.00

Złóż zamówienie w ciągu:

Dostępność: Wybierz wariant
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.
* - Pole wymagane
Producent: Giant
Kod produktu: GI19037

Opis

Rower wyłącznie do odbioru osobistego

Firma Giant Polska udziela gwarancji na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:
Gwarancja dożywotnia: na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska www.giant-bicycles.com/pl w zakładce "rejestracja rowerów", w terminie 1 miesiąca od daty zakupu.


Kupiłeś już nowy rower Giant lub Liv? Wejdź na stronę: giantassistance.pl i odbierz swoje ubezpieczenie Giant Assistance GRATIS!

W ramach pakietu Giant Assistance otrzymujesz następujące świadczenia:

  • Transport roweru po wypadku lub awarii.
  • Transport medyczny po wypadku na rowerze.
  • Opieka pielęgniarska w razie pobytu w szpitalu.
  • Infolinia rowerowa np. informacja o godzinach otwarcia sklepów rowerowych czy umówienie wizyty w serwisie.

Nie czekaj, aż coś Cię zatrzyma i skorzystaj również z dodatkowego pakietu ubezpieczenia Giant Protect w jednym z trzech wariantów:

  • Giant Protect Start (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 49 zł/rok
  • Giant Protect Plus (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Kradzież ze stojaka + ASSISTANCE GRATIS) - 199 zł/rok
  • Giant Protect Max  (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Casco, Zgon w wyniku NW, Trwały uszczerbek na zdrowiu po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 499 zł/rok

Szczegóły dostępne na: giantassistance.pl.

Regulamin programu ubezpieczeniowego znajduje się: TUTAJ.


Lekki rower szosowy z wygodną pozycją dzięki płaskiej kierownicy. Nowy fastroad sl jest tak płynny i efektywny, że jadąc nim masz uczucie jakbyś płynął w przestworzach.


Idealne połączenie szybkości roweru szosowego i wszechstronności modeli miejskich. Zbudowany na lekkiej ramie z aluminium ALUXX SL i wyposażony w płaską szosową kierownicę zapewnia rowerzyście wygodną i efektywną pozycję. Szybko toczące się koła 700c i innowacyjna sztyca D-Fuse pomagają wyrównać wyboiste drogi. A hamulce tarczowe i mocowania bagażnika sprawiają, że jest to idealny wybór na dojazdy do pracy, jazdę kondycyjną, nadający się świetnie także do innych szosowych zastosowań.

Komponenty

  • Rozmiary: S, M, ML, L, XL
  • Kolor: Czarny/Zielony
  • Rama: Aluminium - Aluxx SL
  • Widelec: Kompozyt węglowy - Advanced, aluminiowa rura sterowa OverDrive
  • Tylny amortyzator: N/A
  • Kierownica: GIANT Connect Flat XC, alu.
  • Wspornik kierownicy: GIANT Connect XC, alu.
  • Wspornik siodła: GIANT D-Fuse alu.
  • Siodło: Giant Contact (neutral)
  • Pedały: FP-917
  • Manetki: SHIMANO Sora ST-R3000, 2x9
  • Przerzutka przednia: Shimano Sora
  • Przerzutka tylna: Shimano Sora
  • Hamulce: TEKTRO Flat mount HD-R210, tarcze 140/140, hydr.
  • Dzwignie hamulca: alloy
  • Kaseta / Wolnobieg: SHIMANO CSHG-201, 11x34T, 9s.
  • Łańcuch: KMC X9 with Missing Link
  • Mechanizm korbowy: FSA Omega, 34/50T
  • Środek suportu: FSA MegaExo, zewnętrzne
  • Obręcze: GIANT GX28 Disc, alu.
  • Piasty: GIANT by FORMULA, QR
  • Szprychy: Stal nierdzewna, 28/28
  • Opony: GIANT S-R3, 30TPI wkładka antyprzebiciowa Puncture Protect, 700x32
  • Dodatki: Rogi GIANT Contact Ergo Max
  • Waga: W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

GŁÓWNE KORZYŚCI

WAGA

Lekka rama ALUXX SL z nową geometrią zapewniającą dynamiczną i stabilną jazdę.

KOMFORT

Sztyca D-Fuse amortyzująca wibracje i nowe ergonomiczne końcówki kierownicy zwiększają wygodę podczas dłuższych wypraw.

EASY TO ACCESSORIZE

RideSense, prześwit ramy 32c i inteligentny system mocowania umożliwiają rowerzystom dostosowanie roweru do własnych potrzeb.

Technologie

OVERDRIVE

Oryginalna technologia główki ramy Giant, mająca zapewnić precyzję sterowania rowerem. W tym celu zastosowano większe łożyska sterowe (dla rowerów szosowych dolne o wielkości 1?” i górne w rozmiarze 1?”, a dla rowerów typu off-road dolne o wielkości 1?” i górne – 1?”), które współpracują ze zwężającą się rurą sterową widelca, zapewniając optymalną sztywność podczas kierowania rowerem.

Sztyca Podsiodłowa D-Fuse

Opatentowana kompozytowa rura o przekroju litery D ogranicza wibracje, co zwiększa płynność jazdy i sterowność roweru.

RIDESENSE

W lewej dolnej rurce tylnego trójkąta umieszczono wyjmowany nadajnik do bezprzewodowej transmisji danych. Przesyła on informacje o prędkości oraz kadencji bezpośrednio do licznika kompatybilnego z ANT+.

ALUXX SLR

Używamy głównie stopu 6011, co gwarantuje niezwykle korzystną relację wytrzymałości do wagi. Podwójne cieniowanie skutkuje ograniczeniem ciężaru, bez strat dla wytrzymałości.


Geometria

  XSSMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm)430445460490520550
BKąt podsiodłowy 73,5°73,5°73,0°73,0°72,5°72,5°
CDługość górnej rury (mm)540545560575595615
DDługość główki ramy (mm)105130155180200225
EKąt główki ramy 71,0°71,5°72,0°72,0°72,5°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm)505050505050
GTrail (mm)686561615858
HBaza kół (mm)101310141020103510451065
IDługość tylnego trójkąta (mm)425425425425425425
JObnizenie srodka suportu (mm)707070707070
KStack (mm)511537563586607631
LReach (mm)388386388395403416
MPrzekrok (mm)681697719741767795
NSzerokość kierownicy (mm)540540540580580580
ODługość wspornika kierownicy (mm)8090100100110110
PDługość ramienia korby (mm)170170172,5172,5175175
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C700C


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl