Zestaw Fenwick's #26 Pianka 500ml szczotka olej/smar

Cena: 134,50 zł 134.50

Złóż zamówienie w ciągu:

Dostępność: NIEDOSTĘPNY
ilość szt.
Producent: Fenwick's
Kod produktu: FE21002

Opis

Pianka Fenwick's do czyszczenia łańcucha

Szybkie oczyszczenie łańcucha i zębatek przy minimalnej ilości powstającego podczas czyszczenia brudu.

Unikalna formuła tego preparatu, jego skuteczność w oczyszczaniu łańcucha z nagromadzonych na nim brudów jest bezkonkurencyjna. Pianka w prosty sposób, bez użycia szkodliwych kwasów i rozpuszczalników oczyszcza każdy napęd rowerowy. Jej łatwość w zastosowaniu zachęca do czyszczenia napędu przy każdorazowym myciu roweru.

Pozostając w stanie ciekłym w opakowaniu, w którym jest dostarczana, po rozpyleniu przybiera postać obfitej piany, utrzymującej się na czyszczonej powierzchni i ułatwiającej rozpuszczenie wszelkich znajdujących się tam zabrudzeń. Dodatkowo środek z łatwością poddaje się usunięciu przy użyciu wody, będąc biodegradowalnym i nieszkodliwym dla środowiska.

Używaj pianki razem z SZCZOTKĄ FENWICK’S DO CZYSZCZENIA ŁAŃCUCHA – uzyskasz efekt świetliście czystego łańcucha – nie do pobicia przez konkurencję.

Bezpośrednie aplikowanie pianki na łańcuch i kasetę, okazuje się być znacznie wygodniejszym i praktyczniejszym rozwiązaniem w porównaniu do płynnych odtłuszczaczy.


Fenwick's szczotka do czyszczenia napędu do roweru

Szczotka do czyszczenia napędu rowerowego została zaprojektowana, aby zapewnić doskonałe działanie czyszczące w szerokiej gamie nowoczesnych kaset. Szeroka główka szczoteczki z łatwością czyści wszystkie rodzaje kaset. Specjalnie zaprojektowana rączka zapewnia bezpieczeństwo dla ręki podczas czyszczenia.

Stworzona tak aby móc wyczyścić najważniejsze komponenty w każdym rowerze.

Wskazówka: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj produktów czyszczących Fenwick.

 

Jedna z pierwszych na rynku, ergonomiczna szczotka do czyszczenia napędu rowerowe. Długi uchwyt umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do kaset, przerzutek i zestawu łańcuchów, a podwójne włosie o sztywności poprawia penetrację. Umożliwia szybkie i skuteczne czyszczenie. Szczotka ma również jasne włosie, dzięki czemu łatwo jest zidentyfikować, kiedy szczotka jest czysta i jest jasnopomarańczowa, łatwo ją też znaleźć.

Długość: 25cm


Olej do łańcucha na mokre warunki Fenwick's 100 ml

Przyjazny dla środowiska smar do łańcuchów na mokrą pogodę, zaprojektowany tak, aby wyróżniał się na tle jesiennej pogody. Smar wystarcza na bardzo długo, dzięki specjalnej formule utrzymuje się na łańcuch przez wiele godzin jazdy. Pełna integracja z płynem do czyszczenia łańcuchów Foaming Chain Cleaner firmy Fenwick's sprawia, że konserwacja łańcuchów jest dziecinnie prosta.

  • Odpowiedni do wszystkich rowerów
  • Nowa, ulepszona technologia doskonała do mokrych warunków
  • Antykorozyjne właściwości
  • Zwiększa wytrzymałość łańcucha
  • Wydłuża okresy konserwacyjne
  • Redukuje zanieczyszczenie środowiska
  • Niezwykle trwały

Dane techniczne

Przeznaczenie uniwersalne
Pojemność opakowania 500
Rodzaj zestaw
Nazwa Fenwicks Pianka 500ml + szczotka + olej

Warto zobaczyć

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl