Zestaw Fenwick's #25 Pianka 500ml gąbka olej/smar

Cena: 122,50 zł 122.50

Złóż zamówienie w ciągu:

Dostępność: NIEDOSTĘPNY
ilość szt.
Producent: Fenwick's
Kod produktu: FE21001

Opis

Pianka Fenwick's do czyszczenia łańcucha

Szybkie oczyszczenie łańcucha i zębatek przy minimalnej ilości powstającego podczas czyszczenia brudu.

Unikalna formuła tego preparatu, jego skuteczność w oczyszczaniu łańcucha z nagromadzonych na nim brudów jest bezkonkurencyjna. Pianka w prosty sposób, bez użycia szkodliwych kwasów i rozpuszczalników oczyszcza każdy napęd rowerowy. Jej łatwość w zastosowaniu zachęca do czyszczenia napędu przy każdorazowym myciu roweru.

Pozostając w stanie ciekłym w opakowaniu, w którym jest dostarczana, po rozpyleniu przybiera postać obfitej piany, utrzymującej się na czyszczonej powierzchni i ułatwiającej rozpuszczenie wszelkich znajdujących się tam zabrudzeń. Dodatkowo środek z łatwością poddaje się usunięciu przy użyciu wody, będąc biodegradowalnym i nieszkodliwym dla środowiska.

Używaj pianki razem z SZCZOTKĄ FENWICK’S DO CZYSZCZENIA ŁAŃCUCHA – uzyskasz efekt świetliście czystego łańcucha – nie do pobicia przez konkurencję.

Bezpośrednie aplikowanie pianki na łańcuch i kasetę, okazuje się być znacznie wygodniejszym i praktyczniejszym rozwiązaniem w porównaniu do płynnych odtłuszczaczy.


Gąbka Fenwick's do czyszczenia łańcucha

Chain cleaning sponge

 • To coś więcej niż zwykła gąbka
 • Prosta w zastosowaniu
 • Ekspresowe czyszczenie łańcucha
 • Wytrzyma 50 cykli czyszczących
 • Idealna w połączeniu z Pianką Fenwick’s

Wyczyści każdy łańcuch – bardzo trwała i opłacalna w użyciu.

GĄBKA FENWICK’S DO CZYSZCZENIA ŁAŃCUCHA to coś więcej niż zwykła gąbka !!! Jest prostym, bardzo skutecznym najpowszechniej stosowanym narzędziem używanym podczas mycia łańcucha PIANKĄ FENWICK’S. Zastosowanie gąbki w połączeniu z PIANKĄ FENWICK’S DO CZYSZCZENIA ŁAŃCUCHA pozostawia niewiarygodnie czysty łańcuch. Zaprojektowana w sposób zapewniający szybkie, łatwe i bezproblemowe czyszczenie. Przechwytuje brud z łańcucha, nie dopuszczając do zabrudzenia dłoni osoby czyszczącej. Wymaga minimalnej ilości PIANKI FENWICK’S.


Olej do łańcucha na mokre warunki Fenwick's 100 ml

Przyjazny dla środowiska smar do łańcuchów na mokrą pogodę, zaprojektowany tak, aby wyróżniał się na tle jesiennej pogody. Smar wystarcza na bardzo długo, dzięki specjalnej formule utrzymuje się na łańcuch przez wiele godzin jazdy. Pełna integracja z płynem do czyszczenia łańcuchów Foaming Chain Cleaner firmy Fenwick's sprawia, że konserwacja łańcuchów jest dziecinnie prosta.

 • Odpowiedni do wszystkich rowerów
 • Nowa, ulepszona technologia doskonała do mokrych warunków
 • Antykorozyjne właściwości
 • Zwiększa wytrzymałość łańcucha
 • Wydłuża okresy konserwacyjne
 • Redukuje zanieczyszczenie środowiska
 • Niezwykle trwały

Dane techniczne

Przeznaczenie uniwersalne
Pojemność opakowania 500
Rodzaj zestaw
Nazwa Fenwicks Pianka 500ml + gąbka + olej

Warto zobaczyć

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl