Rowerek biegowy Puky LR 1L niebieski

Cena: 519,00 zł 519.00

Złóż zamówienie w ciągu:

Dostępność: NIEDOSTĘPNY
ilość szt.
Producent: Puky
Kod produktu: PK047

Opis

Rowerek biegowy Puky LR 1L niebieski

Teraz PUKY® udziela na wszystkie pojazdy 5-letniej gwarancji na ramę, widelec, i kierownicę. Gwarancja przechodzi na kolejnych użytkowników i w przypadku wad powstałych podczas produkcji oraz błedów materiałowych może zostać wykorzystana przez drugiego i trzeciego nabywcę. Aby gwarancję aktywować pierwszy raz, konieczna jest (internetowa) rejestracja przez kupującego w ciągu 4 tygodni od zakupu.

Dla osób o wysokich wymaganiach: PUKY® LR 1L! - PUKY® LR 1L!

12,5-calowe opony pneumatyczne PUKY® LR 1L zapewniają optymalny komfort i maksymalną przyczepność na wszystkich nawierzchniach, a jednocześnie są bardzo ciche. Dzięki temu rowery PUKY® z oponami powietrznymi są idealnym pojazdem dla ambitnych pilotów, którzy już teraz podróżują nieco szybciej. Bezpieczne uchwyty chronią delikatne ręce dzieci i rozbrajają końcówki kierownicy. Siodełko bananowe podciągnięte z przodu zapewnia, że uzyskany pęd jest przenoszony na pojazd bez zsuwania się dziecka z siodełka do przodu. Głęboki dostęp umożliwia bezpieczne wchodzenie i schodzenie. Dzięki dużej desce jeźdźca może zaparkować nogi podczas zjazdu z góry, co zapewnia korzystny środek ciężkości i bezpieczną obsługę, nawet przy większych prędkościach. Celowo radzimy sobie bez ograniczenia kąta skrętu kół. Kierownica leży płasko na ziemi podczas upadku i ryzyko urazów znacznie spada. PUKY® LR 1L jest dostępny w kolorach czerwonym, niebieskim, srebrnym oraz w światach tematycznych "Princess Lillifee" i "Capt'n Sharky".

Pojazdy PUKY® są zaprojektowane do wymogów anatomii dziecka a nie na odwrót. W zależności od etapu rozwoju dziecka, rozwijają się u niego specyficzne cechy, takie jak siła i wytrzymałość, poczucie równowagi, zdolność koordynacji i koncentracji. Rozwój Waszego dziecka wspierany jest przez przez nasze produkty, których komponenty mogą być dostosowane do jego potrzeb.

Rowerki biegowe PUKY® stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi i zarazem odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Wyróżniają się niskim ułożeniem ramy i szczególną ergonomią dostosowaną do potrzeb dziecka. Specjalne siodełka posiadają ergonomiczny kształt, idealnie wspierają ruchy biegowe dziecka. Kierownica i siodełko z regulacją wysokości umożliwiają indywidualne dopasowanie rowerka, co pozwala dziecku cieszyć się nim przez wiele lat.

 • Trzy wielkości modeli: możliwość doboru właściwego rowerka biegowego dla każdego dziecka!
 • Wysokiej jakości opony z uszczelnianymi precyzyjnymi łożyskami kulkowymi
 • Design dostosowany do potrzeb dziecka
 • Wieloletni serwis części zamiennych
 • Najważniejsze
 • Specjalne profilowane siodełko
 • Rama z niskim przekrokiem oraz platforma
 • Waga produktu: 5,0 kg
 • Wyposażenie
 • Bezpieczne gripy
 • Specjalne profilowane siodełko
 • Łożyska kulkowe w kołach i sterach
 • Duża regulacja fotelika i kierownicy
 • Podnóżek
 • Rama z niskim przekrokiem oraz platforma
 • Osłona kierownicy
 • Pompowane koła 50-203
 • Funkcje bezpieczeństwa
 • Osłona kierownicy
 • Bezpieczne gripy
 • Rama z niskim przekrokiem
 • Brak nakrętek zabezpieczających w zaworach. Nakrętki te są zbyt małe i mogą zostać połknięte przez dziecko (Wg normy EN 71-1).

SPECJALNE SIODEŁKO DO ROWERÓW BALANSOWYCH

Siodełko bananowe", opracowane specjalnie dla naszych rowerów balansowych, zapewnia dzieciom bezpieczny chwyt i wspiera ruchy dziecka w biegu. Ponieważ napór impulsu może być przenoszony tylko przez siodełko, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i dobrą kontrolę nad pojazdem, potrzebny jest zupełnie inny kształt siodełka niż w przypadku roweru.

UCHWYTY BEZPIECZEŃSTWA

Bezpieczeństwo i przyjazność dla dzieci to kluczowe elementy wszystkich pojazdów PUKY®. PUKY® był więc pierwszym producentem, który skonstruował specjalne uchwyty z dużymi przegrodami. Chronią one ręce przed urazami w razie wypadku lub gdy dziecko powinno spaść na kierownicę. Jednocześnie kierownica zabezpieczająca zapobiega niepożądanemu poślizgowi bocznemu. Powierzchnia uchwytu zapewnia dobry chwyt, a mała średnica jest odpowiednia dla dziecięcych rąk i umożliwia całkowite chwycenie.

NISKI POZIOM WEJŚCIA

Głębokie wejście do naszych rowerów balansowych ułatwia wsiadanie i wysiadanie z roweru, co daje początkującym kierowcom wysoki poziom bezpieczeństwa i zaufania do pojazdu oraz ich własnych możliwości. Sukcesy w nauce są osiągane szybciej, a radość z ruchu jest większa.

DUŻA DESKA NOŻNA

Jak ważna jest duża deska do biegania, każdy może obserwować, obserwując dzieci podczas zjazdu z góry. Jeśli nie jest to możliwe, stopy są intuicyjnie podnoszone wysoko nad ziemię. Środek ciężkości porusza się do góry, cały pojazd traci stabilność i wychyla się w górę. Ale jeśli stopy są głębokie i centralne w pojeździe, tor pozostaje stabilny, nie ma nawet niepewności. Jeśli miałeś jeden, nigdy nie jeździć bez poniżej!

KOŁA Z OPONAMI PNEUMATYCZNYMI W 2.0 "

Jeśli chodzi o przyczepność na każdej powierzchni, koła pneumatyczne są nadal lepsze niż jakakolwiek inna technologia. Również komfort i optymalne prowadzenie to istotne zalety opony pneumatycznej, którą można dostosować poprzez dostosowanie ciśnienia powietrza do osobistych preferencji dzieci. Kto więc kładzie większy nacisk na optymalne osiągi niż na niską konserwację, która jest dobrze wykorzystywana w oponie LR 1 L!

REGULOWANA WYSOKOŚĆ SIODEŁKA I KIEROWNICY

Aby zapewnić dobrą ergonomię i jak najdłuższy okres użytkowania, nasze kierownice i wsporniki siodełka są regulowane bezstopniowo w naszych rowerach balansowych LRM. Dzięki temu pojazd stale dostosowuje się do wzrostu rozmiarów małych kierowców.

Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, filozofia PUKY®, która towarzyszy nam od sześćdziesięciu lat jest istotna. Ze względu na zmiany w stylu życia, wiele dzieci pozbawionych jest aktywności fizycznej. Od bobasa do ucznia, PUKY® towarzyszy dzieciom od początków mobilności do pełnej wolności w ruchu ulicznym, oferując pojazdy trenujące pewność siebie, rozwijające zdolności psychiczne i dające wiele radości.

Ruch dodaje sprytu i wzmacnia rozwój Waszego dziecka w wyjątkowy sposób. W każdym wieku trening fizyczny wspomaga rozwój intelektualny i społeczny. Po prostu wspomagaj swoje dziecko i jego chęci ruchu. Dziel z nim radość rozwoju, który osiągany jest prawie automatycznie. PUKY® będzie wspierać Ciebie!

Warto zobaczyć

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl