Hulajnoga dziecięca Puky R 07 L Czarny

Cena: 779,00 zł 779.00

Złóż zamówienie w ciągu:

Dostępność: NIEDOSTĘPNY
ilość szt.
Producent: Puky
Kod produktu: PU21036

Opis

PUKY R 07 L jest hulajnogą przeznaczoną dla dzieci w wieku od 5 lat.

Posiadająca pompowane opony, 12,5-calowe koła ze szprychami, wygląda świetnie. PUKY R 07 L jest doskonałą hulajnogą dla starszych dzieci i młodzieży. Agresywny hamulec typu V-brake, zamontowany na tylnym kole, umożliwia również szybkie manewry podczas jazdy. Hulajnoga idealnie łączy przyjemność z jazdy wraz z treningiem złożonych ruchów motorycznych. Nawet starsze dzieci mają frajdę z nowych doświadczeń, które z pewnością czynią tą hulajnogę ""ulubionym pojazdem"". PUKY R 07 L jest dostępny w kolorze: czarnym, białym i jagodowym.


Hulajnoga

Klasyczna hulajnoga PUKY® idealnie przygotowuje malucha do jazdy na rowerze, bowiem w podobny sposób co rowerek biegowy trenuje równowagę dziecka, wzmacniając przy okazji mięśnie nóg. Te łatwe i bezpieczne, w prowadzeniu hulajnogi, ruchy rozwijają znacznie wyczucie prędkości, umiejętność kierowania i hamowania w trakcie jazdy.

Ostrzeżenia

Odpowiednia dla dzieci w wieku od 5 lat.

**specyfikacja może się różnić ze względu na tolerancje związaną z procesem produkcyjnym; podana waga bez pedałów i podpórki.


  • Łożyska kulkowe w szprychowanych kołach i kierownicy
  • Sportowe pompowane opony z kolorowymi ścianami bocznymi
  • Wysokiej jakości chwyty - Dual-Density
  • Wytrzymałe na uderzenia malowanie proszkowe
  • Antypoślizgowa platforma
  • Hamulec typu V-brake (z tyłu)
  • Kierownica z dużym zakresem regulacji
  • Solidna podpórka
  • Uwaga: Rowerek nie posiada zakrętek wentyli. Zgodnie z normą EN71-1, produkt przeznaczony dla dzieci nie może być wyposażony w małe części, które mogą zostać połknięte. "

BEZPIECZNE CHWYTY

Wysokiej jakości 2-komponentowe (Dual-Density) chwyty z optymalną przyczepnością i doskonałym tłumieniem drgań. Miękka powierzchnia zewnętrzna zapewnia optymalną przyczepność i amortyzację, a twardszy rdzeń zapewnia bardzo pewny chwyt kierownicy. Tak więc nawet w trudniejszym terenie mistrz kierownicy zapanuje nad swoją hulajnogą.


KIEROWNICA Z DUŻYM ZAKRESEM REGULACJI

Aby zapewnić dzieciom pełną swobodę, a tym samym bezpieczeństwo na hulajnodze, niezwykle ważna jest stabilna kierownica na odpowiedniej wysokości. A ponieważ dzieci wciąż rosną, nasze kierownice również rosną wraz z nimi. Wzrok zawsze powinien koncentrować się na sytuacji na drodze, a nie na przednim kole!


ŁOŻYSKA KULKOWE W KIEROWNICY I KOŁACH

Długa kierownica hulajnogi przekazuje duże obciążenia na łożyska. Dlatego w hulajnodze R 07 L montujemy wytrzymałe i trwałe łożyska kulkowe. Łożyska kulkowe montujemy również w kołach dla zapewnienia niskiego oporu toczenia, nawet przy większych przebiegach.


SPORTOWE POMPOWANE OPONY

Niezaprzeczalnie opony pompowane oferują najlepszą przyczepność i komfort. Szerokie, pompowane opony tej hulajnogi o wymiarach 50x203 mm sprawiają, że R 07 L jest prawdziwym surferem ulicznym. Zapewniają bezpieczeństwo i amortyzują wstrząsy lepiej niż opona piankowa. W przeciwieństwie do opon piankowych, trzeba czasem poświęcić im trochę uwagi. Kolorowe boki opony zapewniają ciekawy wygląd, który podoba się juniorom.

HAMULEC TYPU V-BRAKE

Agresywny hamulec typu V-brake, zamontowany na tylnym kole, pozwala na szybkie manewry. Działa on sprawnie nawet przy większej wadze juniora. Łatwość użytkowania i obsługi przemawia na korzyść tego hamulca.


  1. Kupując rowery i pojazdy PUKY wspierasz polską gospodarkę. Duża część produkcji rowerów PUKY realizowana jest w Polsce. Dzięki współpracy z najlepszymi fachowcami w Polsce, PUKY produkuje jeszcze lepsze i bezpieczne rowery dziecięce.

Warto zobaczyć

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl